TESZTMÉRNÖK ELEKTRONIKAI TERÜLETRE - VÁC

Az 1965-ös alapítása óta családi vállalkozásként működő Zollner Elektronik AG, amelynek székhelye Zandtban található, nem csak a régió legnagyobb munkaadója, hanem Európa piacvezetője az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) területén, és egyike a világ 15 legjobb EMS-szolgáltatójának.

Több mint 55 éve folyamatosan növekszünk elektronikai és mechatronikai szolgáltatóként, és így egy nemzetközileg működő vállalatcsoporttá fejlődtünk, amely világszerte 24 telephelyen több mint 13 000 alkalmazottat foglalkoztat. Az elektromos autók induktív töltőrendszereitől kezdve a napenergiával működő hidrogénerőművekig és a szívtámogató rendszerekig - a fejlesztéstől az értékesítés utáni szolgáltatásig innovatív megoldásokkal támogatjuk a különböző iparágakból érkező ügyfeleinket, hogy az ötletekből sikereket érjenek el.

Ami mindig összeköt minket: innováció, teljesítmény, bizalom és sokszínűség. Üdvözöljük a Zollnernél!

FELADATOK

  • Támogatás új termék vagy termékváltoztatások bevezetésében
  • Tesztprogram írása, programozása, dokumentálás, beüzemelés
  • Tesztprogramok folyamatos fejlesztése, optimalizálása
  • Kapcsolattartás a társrészlegekkel
  • A gyártásban és a tesztelési folyamat során felmerülő problémák megoldása
  • Teszt-berendezések és teszt-eljárások folyamatos működésénék fenntartása
  • Kieső termékek hibaelemzése
  • Kapcsolási rajz önálló értelmezése, összefüggések kezelése a tesztprogramban

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód

ELŐNYÖK:

  • Erős- és gyengeáramú ismeretek
  • Hasonló területen vagy munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat

AJÁNLATUNK

  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Bónusz juttatások

További információkért keresse munkatársunkat:

Tel.: +36 27/500-955