BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MEGBÍZOTT - VÁC

Az 1965-ös alapítása óta családi vállalkozásként működő Zollner Elektronik AG, amelynek székhelye Zandtban található, nem csak a régió legnagyobb munkaadója, hanem Európa piacvezetője az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) területén, és egyike a világ 15 legjobb EMS-szolgáltatójának.

Több mint 55 éve folyamatosan növekszünk elektronikai és mechatronikai szolgáltatóként, és így egy nemzetközileg működő vállalatcsoporttá fejlődtünk, amely világszerte 24 telephelyen több mint 13 000 alkalmazottat foglalkoztat. Az elektromos autók induktív töltőrendszereitől kezdve a napenergiával működő hidrogénerőművekig és a szívtámogató rendszerekig - a fejlesztéstől az értékesítés utáni szolgáltatásig innovatív megoldásokkal támogatjuk a különböző iparágakból érkező ügyfeleinket, hogy az ötletekből sikereket érjenek el.

Ami mindig összeköt minket: innováció, teljesítmény, bizalom és sokszínűség. Üdvözöljük a Zollnernél!

FELADATOK

  • Beszállított elektronikai, mechanikai termékek minőségbiztosítása, bejövő áru ellenőrzés szakmai támogatása
  • Minőségügyi folyamatok optimalizálása, jobbító javaslatok kidolgozása, bevezetett intézkedések nyomon követése
  • Beszállítói alapanyagokhoz kapcsolódó minőségügyi dokumentumok kezelése
  • Beszállítókkal és a termelésben érintettekkel való minőségügyi kapcsolattartás, reklamációkezelés SAP vállalatirányítási rendszerben
  • Határidők és akciólisták felügyelete
  • Auditokon való aktív részvétel
  • Beszállítói elsőminta folyamat és jóváhagyások koordinálása
  • Kimutatások, riportok, jelentések, beszámolók készítése
  • Beszállítói teljesítmény monitorozása
  • Kapcsolattartás az anyacég SQA részlegével, valamint a vállalat beszerzési osztályával

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség (minőségirányítási mérnök / műszaki menedzser/villamosmérnök/ gépészmérnök végzettség előny)
  • Aktív, magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • minimum 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

További információkért keresse munkatársunkat:

Tel.: +36 27/500-955