Állásajánlatok

Készen áll egy új kihívásra?

SZOFTVERFEJLESZTŐ (JAVA) / VÁC

FELADATOK

  • Vállalatunk különböző területein működő, Java alapú egyedi szoftver-megoldások programozása
  • Kiemelt jelentőséggel a saját fejlesztésű Transport Management rendszer továbbfejlesztése, mely vállalatiszintű bevezetés előtt áll
  • Részletes fejlesztési specifikációk kidolgozása a vállalati szoftver fejlesztési technológiák ill. irányelvek figyelembe vételével
  • Szoftver tesztelési forgatókönyvek készítése és a tesztek lebonyolítása/végrehajtása
  • Technikai követelmények alapján szoftver fejlesztési koncepciók és hozzájuk kapcsolódó költségbecslések elkészítése

ELVÁRÁSOK

  • Több éves objektum-orientált szoftverfejlesztői tapasztalat Java fejlesztői környezetben
  • Java EE technológiák ismerete (JSF, JPA)
  • SQL, CSS, HTML ismeret
  • Szakmai angol nyelv olvasási szintű ismerete
  • Clean Code elvek követése
  • Proaktív, önálló munkavégzés és problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség

ELŐNYÖK

  • JUnit, Selenium, PrimeFaces, Javascript ismeretek
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (SVN, Git)
  • Adatbáziskezelő ismeretek (Oracle)
  • Eclipse, Jira
  • Magyar, angol, német nyelvtudás
  • Logisztika, szállítmányozási logisztika területen szerzett szakmai tapasztalat

AJÁNLATUNK

  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Bónusz juttatások